Yeni Nesil Bor Mineralli Bulaşık Kapsülü Safbor Satın alma

 

 

Yeni Nesil Bor Mineralli Bulaşık Kapsülü Safbor Satın Alma

 

 

 

 

 

Artık ürün satın almanın en kolay ve en pratik yolu e-ticaret sektöründe bulunan satış firmaları üzerinden sipariş vermektir. Ancak bu siteler arasında da karar verirken ince düşünmek gerekebilir. Çünkü site üzerinde gördüğünüz ürün ile alakası olmayan ürünler gönderilebilir, anlaştığınız fiyattan farklı bir fiyat ödetilmek istenebilir, bazen ürün dahi gönderilemeyebilir. Bunun için her zaman resmi satış sitelerinden sipariş vermenizi öneririz. Sitemizden kolay bir şekilde ürün talep edebilirsiniz. Formunuzda tüm bilgilerinizi tam olarak girin ve arkanıza yaslanarak paketinizi bekleyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, Aras Kargo ya da MNG Kargo şirketlerinden sizin seçeceğiniz biri ile orijinal ürününüz ayağınıza kadar gelmektedir. Hologram etiketi bulunan ürününüzün teslimatı güler yüzlü kargo görevlisi tarafından yapılır. Adresiniz neresi olursa olsun aynı itina ile taşınan paketiniz sorunsuz olarak adresinizde sadece size teslim edilir. Bu işlemlerin tümünü sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi Fırsatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı internet kullanıcıları ürün ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme yöntemini daha fazla tercih etmektedir. Bunun nedeni ise ürün paketini gördükten sonra ödeme yapmaktır. Bu şekilde nakit para da kullanabilirsiniz. Kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartı ile de satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yine bazı internet kullanıcıları sanal olarak başlattıkları alış verişlerini yine sanal ödeme seçeneklerini yani online ödemeleri kullanarak da tamamlayabilmektedir. Bu işlemler arasında havale, EFT sayılabilmektedir.

 

 

 

 

 

Ürünü Nasıl Kullanabilirim?

 

 

 

 

Safbor size orijinal paketi ile gönderilir ve bu paket içinde 60 adet tablet bulunur. Kullanım sıklığınıza uygun olarak istediğiniz sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Makinenizin deterjan bölümüne bir adet tablet koymanız yeterlidir. İçerisinde SLS ve paraben yoktur. Bor kullanılarak elde edilmiştir. Kullanım için ilave bilgileri, üretici firma bilgilerini, içerik ayrıntılarını ambalaj üzerinde yer alan açıklamalardan da okuyarak öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 59 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet ürün 159 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.