Stag 9000 sprey almadan önce mutlaka okuyunuz.

 

 

 

 

Stag 9000 Delay Sprey Nedir?

 

 
Yalnızca erkekler için oluşturulan özel formülü ile Avrupa’dan itha bir kullanım ağı olan sprey Almanya’da üretilmiştir. Üretim sırasında uzun yıllar yapılan araştırma sonuçları kullanılmıştır. Yeni ve modern tekniklerle imal edilen ürün artık tüm dünyada gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Sprey olarak sunulması da bir diğer tercih sebebidir. Pratik kullanım, ulaşmış olduğu popülerlik ile beraber sitemizin sizleri özel hissettirecek hizmetleriyle daha da kolay olarak zahmetsizce ayağınıza kadar ulaşmaktadır. Ürün için araştırmanızı tamamladıktan sonra siparişinizi verdiğinizde dilediğiniz teslim adresine doğru harekete geçilir. Türkiye’nin geniş dağıtım ağına sahip kaliteli şirketlerinden olan MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo güvencesi ile sizin olur.

 

 
Ürün Elime Ulaştı, Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 
Verdiğiniz sipariş ile paketiniz istediğiniz adrese doğru yönlendirilir ve yaklaşık 1-3 iş günü sonunda elinize geçer. Ödemenizi online olarak kredi kartı, EFT ve ya havale ile yapmış olabilirsiniz. Ancak bu yöntemler haricinde kapıda ödeme seçeneğini de seçmiş olabilirsiniz. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra ilk olarak sizin açacağınız paketten çıkan ürün üzerindeki açıklamaları okuyunuz. Hologram etiketli, orijinal ürün ile ilgili bilgilere bu şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanım talimatları kısmını dikkatle okuyup inceledikten sonra dilediğiniz zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı iki kez üçer püskürtme şeklinde yapabilirsiniz. Kullanım sırasında bir yan etki ile karşılaşırsanız, kullanımı bırakınız.

 

 

 

 

 

 

 

 
Stag 9000 Delay Sprey İçeriği;

 

 

 

 
Her nevi yeni ürün sahibi olduğunuzda öncelikle içerisinde bulunan maddeleri inceleyebilirsiniz. Bilinçli tüketicilerimizin de bildiği üzere ürünün orijinalliği ve içeriği önemlidir. Sprey sadece erkekler için tasarlanmıştır. İçinde bir takım bitkisel yağlar yer almaktadır. Bu yağlar susam yağı, nane yaprağı yağı ve karanfil yağıdır. Bitkisel yağlar haricinde coryophylli Oleum, Viola Odorata, Sesami Oleum gibi maddeler de bulunmaktadır. Haricen kullanım için uygundur. Herhangi bir ilaç değildir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru bir yerde saklamanız tavsiye edilir.

 

 

 

 
Uygun Fiyatla gelen Kalite!

 

 

 

 
Resmi satış yapan sitemiz müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmakta ve bu sayede uzun yıllardır olumlu sonuçlar almaktadır. İnternet üzerinden ürün satın almak isteyen kullanıcılar için önemli bir nokta da ürünün fiyatıdır. Geniş fiyat yelpazesiyle araştırdığınız ürün için kampanyamız dahilinde en iyi fiyatı sunmaktayız. Bugün vereceğiniz siparişlerde kısa süreliğine geçerli ürün fiyatımız bir kutu için yalnızca 49 tl’dir. Dilediğiniz ödeme yöntemiyle bu fırsatı yakalayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 
Gönderim;

 

 

 

 
Uzun uzun sorular yanıtladığınız sipariş formlarından sıkıldınız mı? Sizi bu yükten kurtaran, gereksiz ve kullanılmayacak hiçbir bilgi için soru sormayan sipariş formumuzla ürününüze ulaşmak için ilk adımı atmış olursunuz. Yalnızca ad, soyad ve adres bilgilerinizle hazırlanan gizli paketiniz hassasiyetle çalışan görevlileriyle MNG, PTT, Aras Kargo eşliğinde hareket eder, hızlı teslimatla ulaşır.