Simli Collagen Maskesi nedir, kolajen maskesi resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Simli Collagen Maskesi Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizler de bu popüler ürün ile ilgili sıklıkla yazı ve ya reklamlara denk geliyor ve satın alıp kullanmaya karar veriyorsanız tıpkı diğer değerli müşterilerimiz gibi resmi satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde ürün satın almak için kolay ve pratik adımlar bulunmaktadır. İlk olarak ürün sipariş formu hazırlayabilirsiniz. Form için isim, soy isim ve bulunduğunuz il, ilçe bilgilerinize ihtiyaç duyulmaktadır. Tam olarak girdikten sonra kargo firmasını da tercih edebilirsiniz. Durumunuza göre ödeme seçeneklerinden birini de belirleyerek form içinde bu bilgiye de yer verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk Adım Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün isteyen yani ürün satın almak isteyen kullanıcılarımızın ilk önce bir sipariş formu oluşturmaları gerekmektedir. Ad, soyad, adres, kargo şirketi seçimi ve ödeme alternatifi tercihi gibi detaylar bulunmalıdır. Sipariş formunuz bize ulaştığında teslimatınız en geç iki iş günü sonunda MNG Kargo, Aras Kargo, PTT Kargo ile yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden orijinal ürün teslimatı yapılmaktadır. İnternet alış verişlerinde sonunda gerçek ürüne ulaşmak önemlidir. Ürünün kendi kutusu ve ya ambalajı üzerinde yer alan ve üretici firma tarafından belirtilen bilgilere de ulaşmış olursunuz. Ürünün tam adı, içindekiler, kullanım talimatı, üretici firma bilgisi, son kullanma tarihi ve saklama koşulları gibi açıklamalar bulunur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi için birden fazla seçenek bulunması resmi satış sitemizin sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yalnızca bir tanesidir. Şıklardan birini seçebilir, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu aktif kullanıcılarımızın seçtiği kapıda ödeme yöntemidir. Bu yöntemde ödemenizi kredi kartı ve ya nakit para kullanarak yapabilirsiniz. İşlemlerinize internet üzerinden devam etmek istiyorsanız EFT ya da havale yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde aqua, rumex acetosella extract, lavandula stoechas extract, linalool, parfüm, hexyl cinnam aldehyd bulunan ürün fırça ile cilde kolayca uygulanabilir. Bekledikten sonra soyup durulanabilir. Haftada iki kez kullanabilirsiniz. Haricen kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

1 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.