Şahmerdan Gold Epimedyumlu Macun Nedir, Şahmerdan Gold nereden alınır ?

 

 

Şahmerdan Gold Epimedyumlu Macun Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

İnternette satışı bulunan ürünün yine internet siteleri içinde tanıtıcı yazıları ve reklamları da bulunmaktadır. Macun tamamen bitkisel bileşenler kullanılarak elde edilmiştir. Bu durum kullanıcı yorumlarında da göze çarpmaktadır. Bitkisel ürün her geçen gün talep edilme oranını arttırmaktadır. İçerisinde epimedyum bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve içeriği sayesinde hem erkek hem de kadın kullanıcılar için uygundur. Resmi satış sitemizde de satışı bulunan ürün için hemen siz de şimdi bir sipariş formu oluşturabilir ve talebinizi bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şahmerdan Gold oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Hemen herkes rahatlıkla kullanabilir. Günde bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilen ürünün saklama koşulları da önemlidir. Serin ve kuru bir yerde, rutubetsiz, direkt güneş ışığı almayan bir ortamda ve çocukların ulaşamayacağı bir yükseklikte saklanmalıdır. Muhafaza koşullarına göre son kullanma tarihine kadar raf ömrünü korumaktadır. Son kullanma tarihi geçen ve ya geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

İçinde Neler Bulunuyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Süzme çiçek balı, doğala özdeş aroma ( vanilya ), arı sütü glikoz şurubu, dut pekmezi, polen, soya unu, epimedyum, keçiboynuzu, yulaf, zencefil, havlıcan, tarçın, lepidyum, Amerikan ginsengi, ısırgan otu, Sibirya ginsengi, ginko biloba, ginseng, bal kabağı, demir dikeni, kola bitkisi kullanılarak bir araya getirilen bitkisel karışım bir ilaç değildir, gıda takviyesidir. Kullanırken oluşabilecek bir olumsuzlukta yakınınızdaki bir sağlık kuruluşuna giderek bir hekimden destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden bu ürün için bir sipariş formu oluşturabilirsiniz. Formda adınızı, soyadınızı ve adresinizi yazınız. Kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi seçimi de bu aşamada işaretleyerek yapılabilmektedir. Sonrasında kargo işlemleri başlatılır, yola çıkan paketiniz ister ev ister iş yeri adresinize en geç iki iş günü sonunda getirilir. Ödemenizi online ve ya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

MNG, PTT, Aras Kargoyla gelen ürün 1 adet 39 tl + kargo bedeli, 2 adet 69 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 99 tl + ücretsiz kargoyla satılmaktadır.