Proment Damla nedir, Proment Damla nereden alınır ?

 

 

 

 

 

Proment Damla Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürün için artık yorucu ve sıkıcı alış veriş yöntemleri ile uğraşmanıza gerek yoktur. Resmi satış sitemiz en uygun koşullarda hizmet anlayışı ile tüm müşterilerimiz için kaliteli bir alış veriş deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan genç ekibimiz her sipariş için özen göstermektedir. Orijinal ürün temin ederek kullanıcılarımıza zahmetsizce ulaştırılması sağlanmaktadır. Hemen şimdi ürün sipariş formunuzu hazırlayarak hızlı teslimatla ürün ve ya ürünlerinize kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet üzerinden yapılan sanal olarak başlayan ürün satın alma işlemlerinin son ayağı gerçek ürün teslimatının yapıldığı kargo işlemleridir. Aras Kargo, PTT Kargo ya da MNG Kargo şirketleri ile paketiniz taşınmakta ve dağıtılmaktadır. Sorunsuz bir teslimat için özenle çalışan bu şirketler paketinizi en geç iki iş günü sonunda size ulaştırmaktadır. Bu süre içindeki hareketleri sitemizden ve ya kargom nerede uygulamalarından inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Proment Damla Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piyasada bulunan bazı ürünlerin kullanım şekli bazen onların tercih edilip edilmemesine bile etki etmektedir. Zor kullanımı olan ürünler çok gerek olmadıkça alınmamaktadır. Oysa bu damla kullanımı gayet pratik, uygulaması kolay, herhangi bir bilgi ve beceri gerektirmemektedir. Sabah ve akşam olarak günde iki kez kullanılabilmektedir. İki damlayı bir bardak su içine damlatabilir ve sonrasında rahatlıkla tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Damla Muhteviyatı Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bir ilaç kategorisinde değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi için bir hekim tarafından reçete edilmemektedir. İçerisinde yani ürün elde edilirken bileşenler olarak bitkisel maddeler kullanılmıştır. Kabak çekirdeği özü, chaga mantar özü saw palmetto, magnezyum kullanılarak meydana getirilmiştir. Hologram etiketli kutu üzerinde yazan açıklamaları da okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Ödeme Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargoyla yola çıkan sipariş paketiniz için kapıda ödeme, EFT ve ya havale seçeneklerinden birini kullanarak sizin olabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün sadece 89 tl + 8 tl kargo, 3 adet Proment damla + 1 adet serum hediye 149 tl, 6 adet Proment damla +3 adet serum hediye 229 tl’dir.