Polibor Damlası kullanmadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polibor Damla Temin Etme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektörü içinde yer alan ürün satış firmaları içinden istediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla bulabilir ve farklı satış politikalarından kendinize uygun olanı seçerek alış veriş yapabilirsiniz. Ürün temin etmenin en kolay yolu gelişen ve değişen teknoloji sayesinde oldukça pratik bir hal almıştır. Satın almak istediğiniz ürün için resmi satış sitemizden de kolaylıkla sipariş verebilir ve sonrasında arkanıza yaslanarak paketinizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Gelen paketinizi teslim alarak orijinal ürününüzü dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla için size ulaştırılan orijinal kutu ve ambalaj üzerinde gerekli açıklamalara yer verilmiştir. Ürün adı, muhteviyatı, bileşenleri, kullanım şekli, son kullanma tarihi ve saklama koşulları yanı sıra üretici firma bilgileri de okuyup öğrenebilecekleriniz arasındadır. Kendi hologram etiketli kutusu içinde, serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda, direkt güneş ışığı almayan bir yerde, çocukların ulaşamayacağı yükseklikte muhafaza ediniz. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım kolaylığı kullanıcı yorumlarında da göze çarpan bir durumdur. Günde iki kez kullanılması tavsiye edilmektedir. Bir bardak sudan az yaklaşık dörtte biri kadar su içine üründen 10 damla damlatmanız yeterlidir. Damlattıktan sonra iyice karıştırınız ve tüketiniz. Önerilen dozu aşmayınız. Herhangi bir hastalık için bir hekim tarafından reçete edilmemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinde ürün paketiniz size kargo şirketi aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Bunun için bu konu oldukça dikkat ve özen isteyen bir aşamadır. Resmi satış sitemiz bu sebeple kaliteden ödün vermeyen MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo gibi şirketler ile çalışmaktadır. Kargo hareketlerinizi sitemizden inceleyebilirsiniz. En geç iki iş günü sonunda paketiniz adresinizde olur ve yalnızca size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla için ödemenizi kendi ödeme kolaylığınıza göre kapıda ödeme yöntemiyle ya da EFT, havale gibi online işlemler ile yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devam eden kampanyamız ile 1 adet 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.