Nofleck nedir , Nofleck krem nasıl kullanılır

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nofleck Nasıl Temin Edilebilir?

 

 
Sitemiz dahilinde çalışan ekibimiz ve uzman kadromuz 7/24 aynı özveriyle hedeflediği müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Bütün dünyanın bildiği ve kullananların sayısının her geçen gün arttığı formülleri duyurmak ve alıcılarına ulaştırmak için resmi olarak satış yapan firmamız güvenlik etiketli olarak ürün gönderimi sağlamaktadır. Nofleck ihtiyacınıza göre oluşturacağınız sipariş formuna göre gönderiminizi sağlamaktayız. Sipariş formunda yalnızca ad, soyad, adres bilgileri ve kaç adet ürüne ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeniz yeterlidir.
Nofleck Krem Nasıl Kullanılır?

 
Krem piyasada 50 ml’lik kutusunda satışa sunulmuştur. Sitemizden belirtmiş olduğunuz sipariş isteğinize göre paketlenen krem kendi orijinal kutusu ve ambalajında adresinize teslim edilmektedir. Güvenlik etiketli ürünün kutusu üzerinde ürünün tam adı, içeriği, kullanım şekli, son kullanma tarihi, üretici ve ya menşeine göre ithalatçı firma bilgileri mevcuttur. Lütfen öncelikle bu detayları inceleyiniz. Okuyup anladıktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Krem için temiz bir bölgeye ihtiyacınız vardır. Gece yatmadan önce elinize aldığınız az miktarda kremi dairesel hareketlerle yedirmeniz yeterlidir. Daha sonra yıkamanıza gerek yoktur. Bölge kendisi emecektir.
Krem Muhteviyatı Nelerden Meydana Geliyor?
Tüm testleri tamamlanmış olan formül dut ekstratı, zerdeçal kökü, B3 vitamini ve C vitamininden meydana gelmektedir. Bu maddelerin yanı sıra hylauranic acid de içerikte yerini almıştır. Kremi kullanmadan önce serumunu da kullanmanız temizlik işlemi için uygun olabilmektedir. Serum çay ağacı yağı içermektedir. Krem yaklaşık 1 aylık kullanım için yeterlidir. Nofleck krem patentli bir formüle sahiptir.
Kampanyalı Fiyat Listesi
Kısa süreliğine oluşturduğumuz kampanya dahilinde fiyat listemiz şu şekildedir; 1 adet ürün 59 lira, 2 adet 109 lira ve 3 adet 159 lira ile satışa sunulmuştur. Fazla sayıda ürüne gereksiniminiz varsa ücretsiz kargo fırsatını da yakalayabilirsiniz. Ayrıca 3 adet krem sipariş eden müşterilerimiz anında 1 adet serum hediyemizi de alabilirler.
Ödeme ve Kargo
Satın alma işlemlerinizi kapınızda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz. Türkiye’nin seçkin kargo şirketlerinden Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargoyla kapınıza gelen paketinizi nakit ya da kredi kartınızla alabilirsiniz.