Micro Touch Solo nedir, Micro Touch Solo almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

Micro Touch Solo Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

İnternet sayfalarında ve ya sosyal medya reklamlarında sıklıkla karşılaştığınız bu ürün şimdi satın alıp kullanmak ve ya denemeye başlamak isteyenler için resmi satış sitemizde satışa sunulmuştur. İlk olarak bir sipariş formu hazırlamak ile işe başlayabilirsiniz. Formunuzda kullanacağınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Tüm bilgilerinizi girdikten sonra ödeme tipini ve kargo firmasını da işaretleyerek sipariş ver butonuna basabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken rahat koltuğunuzda sipariş paketinizin ayağınıza kadar gelmesini beklemektir. Keyifli alış verişler.

 

 

 

 

 

 

 

Gönderim Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz siparişinizi verdikten hemen sonra stoklar kontrol edilerek orijinal ürününüz paketleme servisine gönderilir. Özenle ve size özel olarak hazırlanan paketiniz gönderime hazırdır. Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo firmalarından biri ile yola çıkan paketiniz en geç iki iş günü sonunda kapınızda olur. Hava koşulları da gönderim sürecinde göz önünde bulundurulması gereken bir etkendir. Çoklu alımlarda ise kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürünün tam olarak sahibi olmanız için o ürün için belirlenen fiyatta ödeme yapmanız gerekmektedir. Güncel fiyat listemizde ürün adet fiyatları yazmaktadır. İstediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Ödeme için online işlemlerden yararlanabilirsiniz. Havale ve EFT şıklarından birini seçebilirsiniz. Bunun haricinde kapıda ödeme yöntemi ile de nakit para ve ya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 

 

Ürün Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micro Touch Solo kolay kullanımlı bir üründür. 14 cm olması sayesinde kolayca kavrayabilir ve kullanabilirsiniz. Yine kullanmak isteyeceğiniz bir diğer özelliği de mavi ışığıdır. 3 adet çift yönlü tarağı mevcuttur. Şarj edilme süresi 8 saattir. Kullanım süresi ise 45 dakikadır. Kablosuz kullanılabilir. Temizliği için fırçasını kullanarak kuru bir temizlik yapabilirsiniz. Farklı başlıkları bulunmaktadır. Orijinal ürününüzü belirtildiği şekilde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır. Bunun için özveri ile çalışan müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 99 tl + kargo bedeli, 2 adet 189 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 279 tl + ücretsiz kargodur.