Mavi Serum Nereden alınır, orjinal mavi su serumu nasıl anlaşılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi Serum Nereden Alınmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

Bazen bir ürün ile ilgili her bilgiyi edinir satın almaya karar verirsiniz ancak nereden ve nasıl satın alacağınızı bilemezsiniz. Özellikle günümüzde yeni ürünler hep internet ortamında karşımıza çıkmakta ve tüm araştırmaları bu platformda yapmaktayız. Haliyle gerçek mağazalarda bu ürünlere rastlayamayabiliriz. Satın almak için de bu internet sitelerini tercih edebilir ve işlemlerimizi kısa zamanda tamamlayarak zamanımızı da korumuş oluruz. Resmi satış sitemizden de zahmetsizce ürün talep edebilir ve hızlı teslimat ile kavuşacağınız orijinal ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzu hazırlarken kişisel iletişim bilgilerinizi de girmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerin tamamen doğru, eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Teslimat için kullanılacak olan bilgileriniz açık ve anlaşılır olduğunda paketiniz sorunsuzca teslim edilir. Sipariş formunda adınız, soyadınız, adresiniz ile birlikte farklı konularda seçim de yapabilirsiniz. Bunlardan ilki kargo firması seçimi diğeri ise ödeme tipi tercihidir. Her ikisi için de işaretleyerek seçim yapabilirsiniz.

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo sürecini takip etmek beklediğiniz paketin bir an önce elinize ulaşması gibi ayrıntılar bu aşamada bazen can sıkıcı hal alabilmektedir. Bazı adreslerde kargo süreci sıkıntılı devam etmekte bazen geç ulaşmakta bazen ise hiç gönderilmemektedir. Resmi satış sitemiz bu konuda da oldukça hassas davranmakta ve Aras Kargo, MNG Kargo ev PTT Kargo ile çalışmaktadır. En geç iki iş günü sonunda sipariş paketiniz elinizde olur.

 

 

 

Nasıl Kullanılabilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün serum olarak bulunduğu için kolay kullanımlıdır. Kullanırken temiz bölgeye damlatılır ve dairesel hareketlerle kafa derisine yedirilir. Günlük kullanım için uygundur ve günde iki kez uygulanabilir. Bir şişe ürün yaklaşık 15 günlük kullanım için yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keratin, at kuyruğu bitkisi ekstraktı, caffeine, glycerin, propylene glycol, panthenol, chamomile recutita flower extract, calcium pantothenate, biotin, allantoin, beyaz acı bakla, çentiyan kökü özü, urtica dioica leaf extract, aqua bileşenleri arasındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 179 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 229 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 349 tl + ücretsiz kargodur.