Matcha Premium nereden alınır , Matcha nedir ? nasıl kullanılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Matcha Premium Satışta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İlk önce Hindistan sonra diğer dünya ülkeleri ve şimdi de ülkemizde satışa sunulan Matcha Premium için resmi satış yapan sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Satışın resmi olarak yapılması ve %100 orijinal ürün göndererek müşteri memnuniyetinin kazanılması uzun yıllardır firmamız için pozitif bir durum yaratmaktadır. Ürün sahibi olmak ve kaliteli bir alış veriş keyfi yaşamak her müşterimizin hakkıdır. 7/24 çalışan ekibimiz bu kriterlere uygun olarak disiplinle hizmet vermektedir. Müşteri destek hattımız her türlü soru ve sorunlarınız için sizlerle iletişime geçmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Elime Ulaştı Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Verdiğiniz sipariş en geç iki iş günü sonunda kapınızda olur ve teslim alırken de ödemenizi yapabilirsiniz. Aldığınız paket içerisinde hologram etiketli ürün bulunmaktadır. Bu kutu üzerinde üretici firmaya ait bilgiler, kullanım talimatları ve ya saklama koşulları da yazıyla belirtilmiştir. Ürün kolay bir demleme sürecinden geçirilmektedir. Bu demleme işlemi çok uzun sürmemektedir. Sonrasında tüketilebilir. İsterseniz bu işlemi gün içinde birkaç kez daha yapabilirsiniz. Ama dozajı abartmamanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Çay tüketimi özellikle bitki çayı tüketimi ülkemizde ve bütün dünyada oldukça önem kazanmıştır. Hem kolay hazırlanması hem de keyifle tüketilmesi bunda etkendir. Matcha Premium için kampanya dahilindeki fiyat listemize göre 1 adet ürün 49 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 79 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 99 tl + ücretsiz kargo olarak belirlenmiştir. Bu fiyatları kaçırmamak için en kısa sürede sipariş aşamasından başlayarak satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium için her ne kadar paket tercih ettiyseniz bu şekilde hazırlanan paketiniz adresinize PTT Kargo, Aras Kargo ya da MNG Kargo ile taşınmaktadır. Teslimatı yalnızca sipariş formunda belirtilen ada ve adrese göre yapmaktadırlar. Paketinizi kargo şubesinden de alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium Moringa bitkisinin yaprakları kullanılarak oluşturulmuştur. Bu ürünü kullandıktan sonra ağzını kapalı tutmanız ve rutubetli ortamlardan uzak tutmanız önerilmektedir. Son kullanma tarihine ve saklama koşullarına hologram etiketli kutu üzerindeki ilave bilgilerden de ulaşabilirsiniz.