Macrone’s Secret Krem nedir, Macrone’s Secret Krem nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macrone’s Secret Krem Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın ilk olarak yapmaları gereken istedikleri ürün adı ve sayısı, kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi tercihi, kişisel iletişim bilgileri gibi detayları sipariş formuna girerek bize iletmesidir. İlgili birimimizin ekranına düşen bu detaylara göre siparişiniz hazırlanmaya başlar. İstediğiniz sayıda ürün stoklardan temin edilir. Hologram etiketli orijinal ürünleriniz size özel olarak paketlenir. Tercih ettiğiniz kargo şirketine aynı gün teslim edilir. Bir ile iki iş günü içinde paketiniz ayağınıza kadar gelir. Teslimat güler yüzlü kargo çalışanı tarafından adresinizde gerçekleşir. Ödemenizi de yaparak ürün sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Adrese Teslim

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın almak için başlattığınız adımlarla siparişiniz hazırlanmaya başlar. Paketleme servisinden çıkan orijinal ürün ve ya ürünleriniz vermiş olduğunuz adrese doğru yola çıkar. Bir ve ya iki iş günü içinde hava koşulları da düşünülerek adresinize ulaşan kargo çalışanı teslimatı yalnızca size yapar. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile teslimat yapılır.

 

 

 

 

 

 

 
Online Ödeme

 

 

 

 

 

 
Sitemizde ürün satın alırken kullanabileceğiniz birden fazla yol vardır. Bunlardan biri de online ödeme yöntemidir. Oturduğunuz yerden tek tıkla işlem yapmaya devam edebilir siparişinizi ödeme ile tamamlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile EFT ve ya havale yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz teslimat anında gerçekleştirebileceğiniz satın alımın adı a kapıda ödeme yöntemidir.

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri ve Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 
Bitkisel ürün bileşenleri Hyaluronic acid folic acid, seaweed extracts olarak sayılabilir. Kullanım için günde iki kez yüz, dekolte ve boyun bölgesine sürebilirsiniz.

 

 

 

 

 
Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizde müşteri memnuniyeti esastır. Olumlu geri dönüşler ile kullanıcılarımıza iyi, kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri destek hattımıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 
1 kutu Macrone’s Secret Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Macrone’s Secret Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Macrone’s Secret Krem 219 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Macrone’s Secret Krem 279 tl + ücretsiz kargo ile değerli alıcılarına ulaştırılmaktadır.