Kozalak macunu içeriği ve içindekiler hakkında bilgiler

 

 

 

Kozalak Macunu Nasıl Satın Alınmaktadır?
Satın alma deyince eski zamanlarda gerecek mağazalara giderek ürün temin etme gelirken şimdilerde oturduğunuz yerden vereceğiniz sipariş ile kapınıza gelen ürün ve ya ürünleri teslim alarak bir alış veriş yapma imkânınız da bulunmaktadır. Bunun için aktif internet kullanıcıları farklı sitelerde ürünlerin içerik ve kullanım bilgilerini öğrenmekte ve kendilerine uygun gördükleri adreslerden istedikleri sayıda ürün için sipariş verebilmektedir. İster evinizde, ister iş yerinizde, ister seyahat sırasında ya da isterseniz bir arkadaş ortamında otururken kolaylıkla ürün isteğinizi ilgili siteye iletebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş iletişim bilgileriniz kullanılarak size ulaştırılmaktadır.

 
Kargo Şirketleri Hangileridir?

 

 
E-ticaret sektöründe yer alan satış firmalarının anlaşmalı olduğu kargo şirketleri vardır. Resmi satış sitemizde de sipariş formunuzu hazırlarken görüp seçebileceğiniz kargo firmaları MNG Kargo, PTT kargo ve Aras Kargo’dur. Dilediğiniz bir firma için işaretleme yapabilir ve bir ile iki iş günü içinde yapılacak olan teslimatı bekleyebilirsiniz.

 
Ürün Ödeme Alternatifleri

 
Seçmiş olduğunuz ürün sayısı kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu tutarı öğrenmek için resmi satış sitemizden güncel fiyat listemizi takip edebilirsiniz. Listede istediğiniz sayıya karşılık gelen miktarı online olarak ödemek isterseniz internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun karşılığı EFT ve ya havale işlemi demektir. Bunun yanı sıra kapıda ödeme yöntemi de sıklıkla seçilebilen bir diğer alternatiftir. Nakit ve ya kredi kartı ile kargo teslimatında adresinizde de ödeme yapabilirsiniz.

 
İçerik ve Kullanım Bilgisi

 
Bitkisel ürün içinde kullanılan bileşenler arasında C vitamini, propolis, çinko ve kara mürver sayılabilmektedir. Kullanımı herkesin kolayca hazırlayıp tüketebileceği pratikliktedir. Kullanım için ve bileşen bilgileri için orijinal kutu üzerinde yer alan açıklamaları dikkatle okuyabilirsiniz. Orijinal ürününüzü direkt güneş ışığı almayan, serin, rutubetsiz ve kuru bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.
Fiyat Bilgisi
Yeni düzenlenen fiyat listemize göre 1 adet ürün sadece 69 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargo ve 4 adet ürün 199 tl + ücretsiz kargodur.