Keto Guru nedir, Keto Guru kullananlar ne diyor ?


Keto Guru Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde kullanıcılarımızın istek ve önerilerini önemsemekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan genç ve dinamik ekibimiz herhangi bir belirsizlik yaşanmaması için özveri ile çalışmaktadır. Sitemizden ürün talep eden müşterilerimizin ilk yapması gereken sipariş vermektir. Bu kısımda forma ulaşarak gerekli bilgileri vermeniz yeterlidir. İsim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe detaylarını doğru olarak giriniz. Kargo şirketini ve ödeme yapmak istediğiniz kanalı da bu alanda sunulan şıklar arasından seçebilirsiniz. Siz de artık neredeyse hemen herkesi kullandığı bu ürüne kısa sürede ulaşabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün talep eden kullanıcılarımız için stoklarımızdan orijinal ürün gönderimi yapmaktayız. Hologram etiketli orijinal ürün sahibi olarak direkt üretici firmadan size ulaşan bilgilere de erişmiş olursunuz. Ürünün tam adı, içerik bilgileri, kullanım şekli, saklama koşulları ve son kullanma tarihi gibi önemli detaylar yazı ile bildirilmiştir. Okuyup anladıktan sonra kullanmanız tavsiye edilmektedir. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile gönderimi sağlanan ürün paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olmaktadır. Bu şekilde hızlı teslimat ile bir an önce orijinal ürününüze kavuşabilir ve istediğiniz uygun bir anda kullanıp denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz sayıda ürün için ödeme yapmadan önce güncel fiyat listemizi kontrol ediniz. Online ödemelerde havale ve EFT yolarını kullanabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme yöntemi ile de ürün paketiniz size teslim edilirken satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde B6, B3 vitaminleri, potasyum, magnezyum, kito kompleksi, glutamin bulunan ürün bitkiseldir. Bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günde iki kez kullanabileceğiniz ürün bir bardak suyun içine bir adet efervesan tablet atıp çözdürmek ile kullanılmaktadır. Öğünleriniz sırasında kullanabilirsiniz. Serin ve rutubetsiz bir ortamda, çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargodur.