Kekreyemiş Tozu nedir, Kekreyemiş Tozu kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evet, yanlış görmediniz. Uzun süredir aradığınız ve beklediğiniz ürün şimdi resmi satış sitemizin üstün hizmet anlayışı ile ayağınıza kadar gelmektedir. Bu ürün için sipariş formunuzu oluşturup onayladığınızda tarafımıza ulaşan bilgileriniz hemen değerlendirilir ve paketiniz özenle hazırlanır. Seçtiğiniz kargo aracılığı ile formdaki adrese taşınan paketiniz size güler yüzlü personel tarafından teslim edilir. Güvenlik etiketli orijinal ürün üzerinde yer alan açıklamaları da okuduktan sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde bulunan satın alma adımları oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Sipariş formunda adınız, soyadınız ve adresinizle birlikte ödeme seçiminizi ve ya kargo firması tercihinizi de ekledikten sonra sipariş ver butonuna basarak bu bilgilerin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi ile taşınan ve size ulaşan paketinizin içinde istediğiniz sayıda orijinal ürün bulunmaktadır. Ödemenizi kapıda ve ya internet üzerinde yaptıktan sonra sahip olduğunuz ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektöründe yer alan satış firmaları arasından size en uygun koşullarda hizmet vereni seçtikten ve işlemlerinizi onayladıktan sonra kargo şirketini beklemeye yani gerçek ürün teslimatını beklemeye başlarsınız. Bu aşamanın uzun ve belirsiz olması çoğu zaman sıkıcı olabilmektedir. Bunun için kaliteden ödün vermeyen Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo şirketleri ile çalışmaktayız. Böylece paketiniz sorun yaşanmadan hızlı teslimatla elinizde olur. Hareketleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz ürün için ödemenizi kapıda ödeme yöntemini kullanarak teslimatta yapabileceğiniz gibi EFT ev ya havale ile de kolayca yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün kullanımı ile de beğeni görmektedir. Çünkü su, yoğurt ve ya çayınıza karıştırarak zahmetsizce tüketebilirsiniz. Bir ve ya iki kaşık koymanız yeterlidir. Günde bir kez kullanımı önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediyedir.