İsveç şurubu nedir , isveç şurubu nasıl kullanılır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Satış

 

 

 

 

 

 

 
Tüm dünyada bilinen, kullanılan ve beğeni toplayan ürünlerden olan şurup için satış işlemlerini sitemiz üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Yıllardır aynı özveri ve itinayla çalışarak müşteri memnuniyetini esas alan çizgimizden hiç sapmadan resmi olarak satış imkânı sunmaktayız. Bunun için satın almak istediğiniz ürün adına sadece bir sipariş formu oluşturmanız yeterlidir. Formunuzda ürünün teslim edileceği kişinin adı ve soyadı, paketinizin dağıtılacağı açık ve anlaşılır adres bilgileriniz olmalıdır. Bunlarla beraber ödeme şekline de bu aşamada karar verebilirsiniz. Tüm bilgilerinizin tam olarak hazırlandığına emin olduktan sonra sırada ürününüzün paketlenmesi vardır. Artık siz evinizin konforunda rahatlıkla teslimatı bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Evet, sipariş verdiğiniz anda paketleme yapılarak aynı gün ürün ya da ürünleriniz kargo şirketine verilmektedir. Bu sayede hızlı teslimat adımları başlamış bulunmaktadır. Böylece sizler hiçbir belirsizlik yaşamadan paketinizin gelmesini beklersiniz. Paket size en geç iki iş günü sonunda teslim edilmektedir. Herhangi bir soru ve ya sorununuzda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet alış verişlerinde sıklıkla rastlanılan sorulardan biri de budur. Çünkü satın alacağınız ürüne bir an önce kavuşmak isteyebilirsiniz. Heyecanla beklerken bu sürenin uzaması canınızı sıkabilir. Bunun için sitemiz üzerinden kargonuzu adım adım takip edebileceğiniz gibi kargom nerede uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Böylece keyifli alış verişinizi yaşamaya devam edersiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç Şurubu İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu içerisinde mayıs papatyası, zencefil, yenibahar kakule, turunç kabuğu, Frenk kimyonu, kişniş, zerdeçöp, biberiye, karanfil karahindiba, kekik, tarçın ve enginar yaprağı bulunmaktadır. Bu bitkisel bileşenler ürünü daha da cazip hale getirmektedir. Bütün dünya ülkelerinde kullanıcı yorumlarında da hep bu muhteviyattan söz edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugün vereceğiniz siparişlerde geçerli olmak üzere ürün 1 adet 89 tl, 2 adet 159 tl ve 3 adet 199 tl’ye satışa çıkarılmıştır. Tüm gönderilerimizde ücretsiz kargo avantajımız da bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu için kapıda ödeme ya da havale, EFT yollarından birini kullanabilirsiniz. Tüm işlemlerinizin sonunda PTT, MNG, Aras Kargo kalitesiyle paketiniz ayağınıza gelmektedir.