ice Therapy Temin Ederken nelere dikkat edilmelidir,ice therapy nereden alınır

 

 

 

 

 

Ice Therapy Temin Ederken

 

 

Gelişen teknoloji ile birlikte bir takım yaşam standartlarımız da değişime uğramıştır. Bunlar hem günümüzü planlarken hem de zamandan tasarruf etmek isterken işe yarayan bazı yeni yöntemlerdir. Özellikle internet kullanımının artması birçok şeyi değiştirmiş ve kolaylaştırmıştır. Gün içinde bazı işlerimiz için fırsat bulamazken oturduğumuz yerden zahmetsizce ve tek tıkla işlemler yapabilmekteyiz. Alışveriş siteleri bu anlamda en çok ziyaret edilenler arasındadır. Çünkü yoğun iş temposu ile gerçek mağazaları dolaşmaya fırsat bulamayanlar ve ya aradığı ürünü çok daha uygun fiyatlarla internet üzerinden bulabilenler sanal alış verişi tercih etmektedir. Resmi satış sitemizdeki satın alma adımlarını da yazımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden talep ettiğiniz ürünler için öncelikle bir sipariş formu hazırlamalısınız. İsim, soy isim, bulunduğunuz il, ilçe bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz yani uygun boşluklara giriniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda paketleme işlemi aynı gün başlamaktadır.  PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo firmaları ile taşınarak en geç iki iş günü sonunda teslimat yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapınıza kadar gelen kargo görevlisi güler yüzlü bir şekilde teslimatınızı yaparken isterseniz satın alımınızı yapabilirsiniz. Bunun için hem kredi kartı hem de nakit para kullanabilirsiniz. Bu şekilde ödeme yapmak istemeyen kullanıcılarımız için ise online yöntemler olan EFT ve havale seçenekleri de mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Bileşenler ve Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bitkisel bileşenler kullanılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle de oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Kullanımı basit ve herkesin yapabileceği şekildedir. Bölge üstüne birkaç damla damlatıp 3 dakika dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 3 seans düzenli kullanımınız tavsiye edilmektedir. Çoklu alımlarda kararma karşıtı serum da hediye olarak gönderilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.