Hot Therapy Nedir, Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler sunuyoruz.


Hot Therapy Nedir, Nereden Satın Alınır?

 

Artık bilinçli tüketicilerin arttığı günümüzde bitkisel bileşenlerin olduğu ürünler daha fazla rağbet görmektedir. İçinde yer alan bitki, bitki özleri ve ya suları çoğunlukla ürünün tercih edilme ve ya edilmeme halini belirlemektedir. Bu ürün de bitkisel oluşu ile ve kolay kullanımlı olması ile gayet fazla tercih edilen ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran bir üründür. Şimdi resmi satış sitemizde satışa sunulan bu ürünü temin edebilmek için sipariş formu hazırlayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

 

 

Saklama Koşulları

 

 

Elinize ulaşan ürün güvenlik etiketli orijinal bir üründür. Ürünü kendi orijinal kutusunda, serin, kuru, rutubetsiz ve direkt güneş ışığı almayan bir ortamda, çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Son kullanma tarihi geçen ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

İnternet alış verişi yapıyorsanız ödemenin nerede yapılacağını da merak ediyor olabilirsiniz. Resmi satış sitemizde her müşterinin bütçesi ve ödeme kolaylığı anlayışı düşünülerek ödeme seçenekleri sunulmuştur. Bu seçenekler arasında en çok tercih edileni kapıda ödemedir. Paketiniz kargo görevlisi tarafından size teslim edilirken kredi kartı ve ya nakit ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden ödeme yapmak için ise EFT ve havale yollarını kullanabilirsiniz.

 

 

Muhteviyat ve Kullanım

 

 

 

Bitkisel içerikli olan ürün gün içinde 3 ve ya en fazla 4 kez uygulanabilmektedir. Bölge üzerine süreceğiniz ürünü masaj yaparak, dairesel hareketlerle yedirebilirsiniz. Kullanım talimatını hologram etiketli orijinal ürün kutusu ve ya ambalajı üzerindeki açıklayıcı yazılardan da inceleyebilirsiniz.

 

 

Kargo Şirketleri

 

 

Sitemizden siparişinizle aynı gün yola çıkan paketiniz Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo ile en geç iki iş günü sonunda rahatlıkla elinize ulaştırılmaktadır.

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

Devam eden kampanyamıza göre 1 adet Hot Therapy sadece 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Hot Therapy 150 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Hot Therapy 210 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Hot Therapy 280 tl + ücretsiz kargo olarak alıcıları ile buluşmaktadır.