Hetunis nedir, hetunis hakkında kullanıcı yorumları hakkında bilgiler ?

 

 

 

 

Hetunis Resmi Satış Sitesi

 
İnsanlar her hangi bir ürünü satın almak için farklı alış veriş yöntemlerini kullanabilmektedir. Bu yöntemler değişen ve gelişen teknoloji ile günümüzde çeşitlenmiştir. Özellikle internet kullanımı ile oldukça kolay ve pratik bir biçimde ürün temin etmek mümkündür. Alış veriş siteleri internette faaliyet göstererek ürün ile ilgili bilgi vermekte ve güncel fiyat listeleri hazırlayarak kendi satış politikalarına göre satış yapmaktadır. Müşteriler de bu siteler arasında kendilerine uygun olan bir adresten sipariş verebilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken ise orijinal ürün sahibi olabilmek için resmi satış sitelerini tercih etmektir. Böylece kısa sürede kaliteli hizmet alarak ihtiyaç duyulan ürün kapınıza kadar gelebilmektedir.

 

 
Sipariş Verme

 

 

 
İstediğiniz bir ürün için yine istediğiniz sayıda sipariş verebilmeniz mümkündür. Resmi satış sitemizde kısa sürede doldurarak hazırlayabileceğiniz bir sipariş formu bulunmaktadır. Adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçe, istediğiniz kargo şirketi, nasıl ödeme yapacağınız gibi bilgileri özenle forma girebilirsiniz. Bundan sonra onay verebilir ve kargo gönderiminizin gelmesini bekleyebilirsiniz.

 

 
Kargo ve Gönderim

 

 
Sipariş formunuzda bulunan adres bilgileri teslimatta kullanılmaktadır. Siparişiniz aynı gün paketleme servisinde hazır hale getirilir ve seçtiğiniz kargo şirketi ile yola çıkar. Bir ile iki iş günü içinde adresinize gelir ve sadece size teslim edilir. MNG Kargo, PTT kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden birini seçebilirsiniz.

 
Ödeme

 
Ürün ödemenizi kapıda ödeme, havale ve ya EFT kanallarından biri ile internet üzerinden ödeme olarak belirleyebilirsiniz.

 
İçerik Bilgisi

 
İçeriğinde kedi otu kökü, şerbetçi otu, kekik, zemberek otu, melis otu, ana kökü, bioflavonoid bulunmaktadır.

 
Kullanım Şekli

 
Günde 4 kez yemeklerinizden 30 dakika sonra alabilirsiniz. Bir çay kaşığı bal, yarım çay kaşığı Hetunis bir bardak suda çözdürülebilir. Kullanım talimatına uygun olarak kullanınız.

 
Fiyat Bilgisi

 

 
1 kutu Hetunis 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Hetunis 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Hetunis 249 TL + ücretsiz kargo, 4 kutu Hetunis 299 tl + ücretsiz kargo ile satışa sunulmuştur.