Guava Plus nedir ?, Guava Plus serum nereden alınır ?

 

 


 

 

 

 

 

 

Guava Plus Serum Fiyatı

 

 

 

 

 

 

 

 
Guava Plus Serum bir kutu içerisinde 15 adet serumdan oluşan nadide ürünlerdendir. Resmi satış yapan sitemiz üzerinden sipariş formu hazırlayarak başlattığınız satın alma işlemini isterseniz kapınızda nakit ve ya kredi kartınızla ödeyerek tamamlayabilirsiniz. Serumlar günlüktür ve her gün bir doz alınması yeterlidir. Böylece bir kutu ürün size 15 günlük bir kullanım imkânı sunar. 1 Kutu Guava Plus Serum yalnızca 89 liraya, 2 kutu ürün 149 liraya ve 4 kutu ürün 199 liraya sizlere özenle ulaştırılmaktadır. Çoklu alımlarda ücretsiz kargo seçeneğimiz de mevcuttur. Yapmanız gereken kaç kutu seruma ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek bu cazip fiyat avantajlarını yakalamak için hemen siparişinizi oluşturmak.

 

 

 

 

 

 
Ürün Hangi Bileşenlerden oluşuyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet üzerinden bir ürünü incelediğinizde genellikle içeriği hakkında da bilgi sahibi olmak istersiniz. Bu en doğal hakkınız için Guava Plus Serum muhteviyatına değinmek isteriz. Bileşenleri guava, Frenk üzümü yağı, aslan pençesi, qenzim, maca kökü, kuşkonmaz, L-arginine, selenium, hayıt tohumu, polen ve omega3’tür. Göz dolduran bu formül İngiltereli uzmanlar tarafından bulunmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanırken Nelere Dikkat etmek Gerekir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Serum kullanım oldukça kolay ve pratiktir. Her gün tok karnına alacağınız bir doz ihtiyacınızı karşılayacaktır. Almayı unuttuğunuz takdirde iki doz almanıza gerek yoktur. Tekrar aynı saatte tok karnına tek dozla yenilenen düzeninizle devam edebilirsiniz. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta her gün düzenli olarak aynı saatte bir doz almanızdır. Bir gün saat 3’te alırken diğer gün 4’te alamazsınız. Kullanım sırasında oluşabilecek yan etkiler için uzman bir hekime danışmayı unutmayınız. Orijinal kutu üzerindeki içerik bilgilerini, saklama koşullarını, son kullanma tarihini dikkatle okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Teslimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için günün her saati çalışan ekibimiz siparişten teslimata kadar her zaman yanınızdadır. Müşteri destek hattımız 7/24 sizlerledir. Ürün siparişi verdiğiniz aynı gün ilettiğiniz bilgiler ışığında hazırlanan paketiniz MNG, Aras ve PTT Kargo güvencesiyle Türkiye’nin her noktasına dağıtılmaktadır. Ayağınıza kadar gelen paketinizi sorunsuz teslim alabilir dilerseniz ödemenizi kapıda yapabilirsiniz.