Graycell Şampuan nedir, Graycell Şampuan nereden alınır ?


 Graycell Şampuan Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyaç duyduğunuz ve ya zaten kullanıp memnun kaldığınız ve yeniden satın almak istediğiniz bu ürün için internet satış sitelerini kullanabilir ve kısa sürede ürününüze kavuşabilirsiniz. Resmi satış sitemizden alış veriş yapmanın keyfini yaşamak istiyorsanız hemen şimdi siz de pratik sipariş formunu doldurarak ürün talebinizi bize iletebilirsiniz. İsteğiniz bize ulaştığında değerlendirmeye alınır. Stoklardan orijinal ürününüz temin edilir, özenle paketlenir ve kargo şirketine verilir. Hızlı teslimat ile kısa sürede ayağınıza kadar gelen paketinizi güvenle teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Detayları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün istemek için yani sitemizden istediğiniz ürünün gönderilmesi için sipariş formu hazırlamanız gerekmektedir. Bu formda dikkat etmeniz gereken ayrıntılar vardır. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz açık, anlaşılır, doğru ve güncel olmalıdır. Böylece paketiniz sorunsuzca size adresinizde teslim edilir. Dilediğiniz zaman kullanmaya ve ya denemeye başlayabilirsiniz. Kargo şirketini ve ödeme şeklinizi de seçerek bu formda işaretleyebilirsiniz. Yapmanız gereken bundan sonra arkanıza yaslanarak kargo görevlisini beklemektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçmiş olduğunuz ürün ve adet sayısını bilgileriniz arasına ekleyiniz. Buna göre paketleme servisimizde hazırlanan siparişiniz aynı gün kargo şirketine teslim edilir. MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo firmalarından biri ile ortalama 1 ile 2 iş günü içinde belirttiğiniz adreste paketiniz verilir. Bu süreci müşteri destek hattımızdan ve ya kargom nerede uygulamalarından takip edebilirsiniz. Çoklu alımlarda ise kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürün sayısına göre belirlenen miktarı güncel fiyat listemizden öğreniniz. Buna göre belirlenen tutarı EFT, havale yoluyla ödeyebileceğiniz gibi kapıda ödeme ile de kolayca ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen bitkisel olan ürün içinde aloe vera, vitamin e ve eucalyptus kullanılmaktadır. Bitkisel bileşenlerle hazırlanan ürün kolay kullanımlıdır. Duş sırasında elinize 3 defa üründen püskürtünüz ve saçlarınıza masajla uygulayınız. Bir süre bekleyip durulayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 129 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 199 tl + ücretsiz kargo şeklinde satışa sunulmuştur.