Glucogen, glucomannan, kullananlar, yorum, fiyat, ücretsiz kargo, kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GlucoGen Satış İşlemleri !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet dünyası oldukça geniş ve hemen herkesin ihtiyaçlarını bulmaya yetecek büyüklükte bir platformdur. Gelişen teknoloji sayesinde oturduğunuz yerden tek tıkla birçok işlem yapabilirsiniz. Hiç yorulmadan ürün araştırabilir, fiyat karşılaştırabilir, satın alabilirsiniz. İnternet erişiminiz olan her yerde bilgisayarlarınızdan, tablet ve ya akıllı telefonlarınızdan ürün sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizde tüm adımlar rahatlıkla ilerleyebileceğiniz pratiklikte düzenlenmiştir. Kısa soruların sorulduğu bir sipariş formunu hazırladıktan sonra gönül rahatlığı ile kargo şirketinin teslimatını bekleyebilirsiniz. Ödemenizi de istediğiniz gibi yaparak glucogen satın alımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat !

 

 

 

 

 

 

 

 

GlucoGen için sipariş verirken adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz iletişim ve paket gönderimi için gereklidir. Bu bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Sonrasında aynı form içinde kargo şirketinizi de işaretleyerek belirleyebilirsiniz. Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo kalitesi ile paketiniz ayağınıza kadar gelmektedir. Eğer bilgileriniz doğru ise ve hava koşulları müsait ise paketiniz en geç iki iş gününde size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Şekilleri !

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün için sipariş verdikten sonra yola çıkan paketiniz size teslim edilirken de ödeme yapabilirsiniz. Bu ödemenin adı kapıda ödeme yöntemidir. Teslimat yapılırken kargo şirketi görevlisinin yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartlı ödeme ya da nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz işlemlerinize internet üzerinden devam edebilir ve havale, EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı Önerisi !

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı kolay olan ürün için fazladan zaman ayırmanıza gerek yoktur. Kullanım talimatları kendi ambalajında yazılıdır. Bir bardak su için bir şase ürün kullanılması tavsiye edilir. İyice çözündüğünde tüketebilirsiniz. İçeriği bitkiseldir. Orijinal kutusunda rutubetsiz, serin bir ortamda muhafaza ediniz. Akşam öğününüzden önce bir bardak su ile tüketebilmesi önerilir. Glucogen gıda takviyesidir, ilaç değildir. İlaç gibi tedavi amaçlı kullanılmaz ve doktor tarafından reçete edilmez.