Flex Optima nedir, Flex Optima krem nereden alınır ?

 

Flex Optima Resmi Satış

 

 

 

Günümüzde artık pek çok kişi ürün temin etmek için sanal platform olan interneti ve e-ticaret sektörünü kullanmaya başlamıştır. Sipariş verme ile başlayan alışverişiniz kapınızda kargo teslimatı ile tamamlanmaktadır. Ancak bu işlemleri yaparken seviyeli ve kaliteli bir deneyim yaşamak istiyorsanız resmi bir satış sitesinden sipariş vermeniz önerilmektedir. Sitemizde de hem kolay adımlar ile hem de orijinal ürün gönderimi ile olumlu geri dönüşler almaktayız. İlk yapmanız gereken iletişim bilgileriniz ve ürün istekleriniz ile ilgili bir ürün talep formu hazırlamaktır. Sonrasında kargo şirketi ile gelen paketinizi teslim alabilir ve üzerinde yer alan açıklamaları okuyarak istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

İletişim Bilgileri ve Sipariş

 

 

 

 

Sipariş formu denince akla uzun, sıkıcı ve gereksiz bir aşama gelmemelidir. En azından resmi satış sitemiz için böyle bir durum söz konusu değildir. Ad, soyad ve adres bilgileriniz için bırakılmış olan boşluklara verilerinizi girdikten sonra isterseniz kargo şirketi ve ya ödeme tipi için seçim de yapabilirsiniz. Sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra bilgi ve istekleriniz bize ulaşır.

 

 

 

Paketleme Ve Kargo

 

 

 

 

İletişim bilgileriniz bize ulaştıktan sonra paketleme servisi stoklardan istediğiniz sayıda ürünü temin ederek size özel olarak hazırlar. Tercih edeceğiniz kargo firması ile gönderim başlar. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile sipariş paketiniz adresiniz neresi olursa olsun en geç iki iş gününde elinize ulaştırılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içeriğe sahip olan ürün kullanım kolaylığı ile de çok sayıda kişi tarafından kullanılmakta ve beğenilmektedir. Uygulama için günde iki kez kullanım tavsiye edilmektedir. Bölge üzerine fındık büyüklüğünde ürünü masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bir aylık düzenli kullanım önemlidir. Rutubetsiz, serin, kuru ve direkt güneş ışığı almayan yerde saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

1 adet Flexoptima Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Flexoptima Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Flexoptima Krem 249 tl +ücretsiz kargo ve 4 adet Flexoptima Krem 299 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.