Fatmax Resmi Satış Sitesi- Fatmax Orjinal Ürün Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fatmax Türkiye’de!

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Uzun yıllar yapılan araştırmalar ışığında ortaya çıkan bu harikulade ürün artık Türkiye’de de değerli kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Yarı HCA ve yarı Kitosandan meydana gelen karışım tüketicileri tarafından beğeni toplamakta ve her geçen gün kullanmaya başlayanların sayısı da hızla artmaktadır. Resmi satış yapma güvenilirliğiyle yanınızda olan firmamız tüm çalışanlarıyla günün her saati talebinize karşılık vermektedir. Ürün tablet olarak piyasada bulunmakta ve 15 günlük kullanım için kutulanmış olarak satılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizler kendi gereksiniminize göre ihtiyacınız olan miktarda satın alım yapabilirsiniz. Kullanım sürenizi ve kutu adedinizi belirledikten sonra kısa sürede sitemiz üzerinden siparişinizi hazırlayabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan isteğiniz sonrasında stoklarımız kontrol edilerek özel paketleme teknikleriyle ürününüzü yola çıkmaya hazır hale getirir ve en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırırız.

 

 

 

 

 
Müşteri Memnuniyeti

 

 

 

 

 

 

 
Haftanın her günü, gece gündüz fark etmeksizin çalışan genç ve dinamik ekibimiz sizlerden aldığı olumlu geri dönüşlerle daha da fazla özveriyle müşterilerinin yanında olmayı hedeflemektedir. Destek hattımız sayesinde sipariş bilgilerinizde düzenleme yapabilir, paketinizin hareket yer ve saatleri hakkında bilgi alabilir, ödeme, teslimat konularında sorular sorabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
Fatmax Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 
Heyecan verici bir serüvene hazırsanız, ad, soyad ve adres bilgilerinden oluşan sipariş formunuzu doldurup arkanıza yaslanarak beklemeye başlayabilirsiniz. %100 Orijinal kutusuyla teslim edilen ürününüzün kutusu üzerinde ürün içeriği, imalat yeri ve tarihi, üretici firma bilgileri, uyarılar ve önlemler, saklama koşulları gibi işe yarar bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri özenle okuduktan sonra istediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz. Sabah henüz kahvaltınızı yapmadan yani aç karnına bir bardak oda ısısındaki suyun içine bir adet tableti bırakınız.

 

 

 

 

 

 

 

Tablet suda tamamen çözündükten sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz. Benzer şekilde akşam yemeğinizden önce de bir bardak suda çözünen tableti kullanabilirsiniz. Tabletler suda iyice çözünmeli ve homojen bir karışım haline gelmelidir. Ve kesinlikle karnınız aç olmalıdır. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde yakınınızdaki bir sağlık kuruluşundan yardım ve destek alabilirsiniz. Kullanmayı derhal bırakmalısınız.

 

 

 

 

 
Teslimat ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 
Sanal dünya üzerinden yapılan işlemlerin gerçek hayata geçirilmesi aşamasında en önemli adımlardan biri de alışverişinizi tamamlayarak ürününüzü elinize almaktır. Sitemizden vereceğiniz siparişler aynı gün MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile adresinize doğru yola çıkar. Teslimat sırasında kargo görevlisinin yanında bulunan pos cihazı ile kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz gibi nakit olarak da satın alabilirsiniz. Böylelikle yaklaşık 1-2 işgününde kapınıza gelen paketinizi gönül rahatlığıyla almış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar!

 

 

 

 

 

 

 

 
Sadece bugüne ve siz değerli müşterilerimize özel indirimli fiyatlarımız 1 kutu 89 tl + 8 tl kargo ücreti, 2 kutu 178 tl + ücretsiz kargo,4 kutu 350 tl + ücretsiz kargo, 8 kutu 699 tl + ücretsiz kargo olarak düzenlenmiştir.