Dialab damla kullananlar dialab damla hakkında bilgiler ?

 


 

Dialab Damla

 

 

 

 

 

 

 
Türkiye’nin resmi satış yapan sitesi olarak kullanıcılarının sayısı sürekli artan, marka değeri yüksek olan ürün araştırmamıza devam ediyoruz. Özel ürünler özel tüketiciler içindir diye düşünüyor ve memnuniyetiniz için uzman kadromuz, genç ve dinamik ekibimizle durmaksızın çalışıyoruz. Tüm bu kalite standartlarımız eşliğinde Dialab damla için de sipariş oluşturma olanağı sunuyoruz. Sipariş verme aşamasında ad, soyad, adres, bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini form üzerinde yer alan uygun karşılıklara girmeniz gerekmektedir. Sonrasında siparişiniz bize ulaşmış olur ve aynı gün elit kargo şirketlerinden birine teslim edilir. Sizler için kargo şirketleri ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği ürününüz en geç 1-2 iş günü içinde elinize ulaşır. Ayrıca kapıda ürünü gördükten sonra dilediğiniz gibi kredi kartınızla ya da nakit olarak satın alımı tamamlayabilirsiniz. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç kesinlikle değildir ve ilaç olarak satışı yapılmaz.

 

 

 

 
Ürün Elime Ulaştı, Kullanımı Nasıl Olmalı?
Ürün elinize ulaşır ulaşmaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak siz çok değerli ve bilinçli tüketicilerimizin de bildiği üzere herhangi bir ürünü kullanmadan önce muhakkak kullanım talimatlarını okumanız önerilmektedir. Elinize aldığınız Dialab damla orijinal ambalajlı olup üzerinde bilgileri yer almaktadır. İçeriğinde olanlar, üretim ve son kullanma tarihleri, kullanım şekli, üretici firma bilgileri gibi oldukça açıklayıcı yazılar bulunmaktadır. Ürün sabah ve akşam olmak üzere iki kez kullanılmaktadır. İçmekte olduğunuz çay ve ya bir bardak su içine bir damla damlatarak tüketebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken her gün düzenli olarak kullanmaktır.

 

 
Kargo ücreti!

 

 
E-ticaret sektörü farklı ürün seçenekleri, değişik fiyat alternatifler, kendi prensiplerine göre gönderim şekilleri gibi pek çok farklı şık sunmaktadır. Bu çok seçmeli durum kafanızı karıştırmasın diye en uygun fiyatlar, en hızlı teslimat ve her bütçeye göre tasarlanmış ödeme şekilleri hazırlayan sitemizde ücretsiz kargo imkânımız talebi arttırmıştır. İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz miktarda ürün sipariş edebilir ve çoklu alımlarda ücretsiz kargo fırsatını siz de yakalayabilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo ile kapınızda nakit para ile ödeme yaparak ve ya kredi kartınızla satın alarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 
Dialab Damla Muhteviyat

 

 

 
Kullanılan ürünlerin adı, popülerliği, fiyatı gibi etkenlerin yanı sıra içeriği de artık fazlasıyla önemsenmektedir. Bu sebeple daha çok bitkisel karışımlar tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bitkisel olan bu damla içerisinde kara kekik, avşar otu, melisa otu, çörek otu yağı ve limon barındırmaktadır. Stoklarımız dahilinde sınırlı sayıda bulunan bu muhteşem karışıma sahip olmak için hiç vakit kaybetmeden, ürün stoğumuz bitmeden bir an önce sipariş vermenizi öneririz.