Collagen Forte Nedir, Nereden satın alabilirim ?

 

Collagen Forte Nedir, Nasıl Satın Alınmaktadır?

 
Artık neredeyse herkesin bildiği ve severek kullandığı ürün daha çok bitkisel içeriği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Bitkisel bileşenler ile bir araya getirilen ürün kullanırken de herhangi bir zorluk yaşatmamaktadır. Kullanımdan önce orijinal ambalaj üzerinde yazan bilgileri okumanız tavsiye edilmektedir. İçerik, kullanım önerisi, üretici firma bilgisi, saklama koşulları gibi açıklamalar değerli kullanıcılar için oldukça önemlidir. Resmi satış sitemizden sipariş verirken iletişim bilgileriniz ve ürün istekleriniz için doğru ve eksiksiz bilgi vermeye özen gösteriniz. Aynı gün başlayan kargo işlemlerinizle hızlı teslimat sağlanmaktadır.

 
Hızlı Teslimat
Tercih ettiğiniz yani ihtiyaç duyduğunuz sayıda ürün sipariş bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz stoklardan temin edilir. Güvenlik etiketli ürün ve ya ürünleriniz özenle paketlenir ve aynı gün istediğiniz kargo şirketine teslim edilir. Kaliteli ve güvenli taşıma, dağıtım işini gerçekleştiren Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo ile çalışmaktan da mutluluk duymaktayız. Paketiniz iki iş gününde elinizde olmaktadır.

 
Online Ödeme Yöntemi

 
Günümüzde pek çok işimizi online olarak yani oturduğumuz yerden interneti kullanarak yapabilmekteyiz. Satın almak istediğiniz ürünler için de ödemenizi bu şekilde yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanarak havale ve ya EFT yapabilirsiniz. Güncel fiyat listemizde belirlenen tutarları inceleyebilir ve sipariş verdiğiniz sayıda ürün için ödeyeceğiniz miktarı öğrenebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ise ürün teslimatında adresinizde gerçekleştirebileceğiniz pratik bir alternatiftir.

 
Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 
Bitkisel ürün bileşenleri içinde C vitamini, çinko, selenyum, kolajen tip 1 ve tip 3 sayılabilmektedir.

 
Kullanım Şekli

 
Elinize ulaşan hologram etiketli orijinal ürün kutusu üzerindeki kullanım talimatlarını okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Günde 3 kez olmak üzere bir ve ya iki kapsül ürünü su ile birlikte alabilirsiniz.

 
Cazip Fiyat Listesi
1 kutu Collagen Forte 149 tl + ücretsiz kargo, 2 kutu Collagen Forte 289 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Collagen Forte 419 tl + ücretsiz kargo, 4 kutu Collagen Forte 519 tl + ücretsiz kargo olarak cazip fiyat listesi ile satıştadır.