Beetox Krem nedir, Beetox Krem nereden alınır kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Beetox Krem Sitemizde Sizlerle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son günlerde siz de bu ürün ile ilgili tanıtıcı yazı ve reklamlara rastlıyor, kullanıcı yorumlarını okuyarak beğenileri görüyor ve yakın çevrenizde kullananları biliyorsanız satın alıp denemek isteyebilirsiniz. Satın almanın en kolay hali olan internet alış verişlerinde resmi satış sitelerini kullanmanızı önermekteyiz. Resmi satış sitemizde de adımlar gayet hızlı ve bir o kadar da güvenilir ilerlemektedir. Kaliteli hizmet anlayışı her sipariş veren müşteri için aynı özenle devam etmektedir. Sipariş formu, kargo hareketleri, teslimat ve ödeme ile gerçekleşen alış verişinizin sonunda keyifli bir deneyim yaşamış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizden sipariş verdikten sonra paketinizi beklemeye başlarsınız. Bu süreç kargo işlemlerinin devam ettiği bir süreçtir. Sizin seçtiğiniz bir kargo firması ile paketiniz taşınmaya başlar. Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo firmalarının güvencesi ile taşınan paketiniz en geç iki iş gününde kapınızda olur. Teslimat güler yüzlü çalışan tarafından yapılmaktadır. Kargo hareketlerini sitemizden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet kullanımının hızla arttığı günümüzde ürün satın alırken ödemenizi de aynı ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemlerden havale ve EFT resmi satış sitemizden satın almak istediğiniz ürünler için de kullanılmaktadır. Eğer bu yöntemi kullanmak istemiyorsanız ayağınıza kadar gelen ürün için kapıda ödeme yöntemini de seçebilir ve nakit ya da kredi kartıyla satın alımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm kullanıcılarımız için memnuniyet sağlayan bir alış veriş imkânı sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri destek hattımıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde arı zehri, Melittin, amino asit, enzim, peptid olan bitkisel içerikli ürün aynı zamanda kolay bir kullanıma da sahiptir. Temizlediğiniz cildinize ince bir tabaka olarak sürüp bekleyebilirsiniz. Kuruduktan sonra ıslak mendil, mikro fiber bez ve ya havlu ile kolayca temizleyebilirsiniz. Uygulama kolaylığı ile de her geçen gün talep edilme sayısı artmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 69 tl + kargo bedeli, 2 adet ürün 99 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.