Bee Cure Arı Zehri Kremi Nedir, Bee Cure Arı Zehri Kremi Nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

Bee Cure Arı Zehri Kremi Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son zamanlarda özellikle internet üzerinde sıklıkla ürün reklamları ve tanıtıcı reklamları ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Merak ettiğiniz, araştırmak istediğiniz hatta satın alarak denemek istediğiniz bu ürün şimdi resmi satış sitemizde de satışa sunulmuştur. İçeriğindeki bileşenler ve kolay kullanımıyla krem olarak satılan ürünün talep edilme oranı her geçen gün hızla artmaktadır. Kullanıcı yorumlarını da dikkatle okuyabilir ve inceleyebilirsiniz. Resmi satış sitemizden size gönderilecek olan hologram etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde yer alan açıklamaları da okumanız tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nereden Satın Alabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kremin içinde kullanılan protein, enzimler ve C vitamini pek çok kullanıcı tarafından beğeni görmektedir. Kullanırken fazladan zaman harcamanıza gerek kalmayan pratik ürün için şimdi siz de resmi satış sitemizden sipariş verebilirsiniz. İsim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini girerek satın alma adımlarınızı başlatabilirsiniz. İstediğiniz kargo firmasını seçebilir ve paketinizi taşımasını sağlayabilirsiniz. Ödeme kanalı tercihinizi de bu aşamada belirtebilirsiniz. Ödeme yolunuzu da belirleyerek ürünün gerçek sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçmiş olduğunuz ürün sayısı kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde birden fazla ödeme yapabileceğiniz şık bulunmaktadır. Bu ödeme kanalları arasında online işlem yapabileceğiniz havale ve EFT seçenekleri mevcuttur. Bunun haricinde kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz. Kargo görevlisinin yanında buluna pos cihazı ile kredi kartınızı kullanabilir ya da nakit para ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketlenen ürün ve ya ürünleriniz MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesi ile taşınmaktadır. Adresiniz neresi olursa olsun aynı özen ve itina ile taşınacak olan paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olmaktadır. Çoklu alımlarda ise kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krem kullanımı istediğiniz bölgeye masaj yaparak sürmek şeklinde yapılmaktadır. Uygulama oldukça zahmetsizdir. Ürün herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl + kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.