Aronia Çayı nedir, Aronia Çayı nereden alınır ?

 

 

 

Aronia Çayı Sitemizde Satışı Bulunmaktadır

 

 

 

 

 

İnternet siteleri üzerinde, sosyal medyada sıklıkla gördüğünüz, yakın çevrenizden bildiğiniz ve ya kullanıcı yorumlarını okuyarak bilgi edindiğiniz ürün için şimdi satın alma adımlarını başlatmak istiyorsanız resmi satış sitemizi ziyaret ederek ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sipariş formu gayet pratik bir şekilde doldurabileceğiniz bir aşamadır. Ad, soyad, adres bilgileri ve bu bilgilere ek olarak kargo şirketi ve ödeme tipi seçimi ile oluşturacağınız form sonrasında sadece kargo teslimatını beklemeniz yeterlidir. Ödemenizi de istediğiniz gibi yaptıktan sonra ürüne sahip olabilirsiniz. Orijinal ürün paketinde yazan açıklamaları okuduktan sonra dilediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Şekilleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz ürün için ödeme yapabileceğiniz bir takım seçenekler bulunmaktadır. Kendi bütçenize ve ödeme kolaylığınıza göre ödeme yapabilirsiniz. Eğer ürün paketiniz size teslim edilirken ödeme yapmak isterseniz kapıda ödeme yöntemi tam da size uygun olanıdır. Bu şekilde ister kredi kartı ister nakit para kullanabilirsiniz. Ancak bu biçimde satın almak istemiyorsanız internette işlem yaparak EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

En çok merak edilen ve belirsizlik yaşanmasından hiç hoşlanılmayan kısım kargo kısmıdır. Çünkü görselini gördüğünüz ve bilgilerini okuduğunuz ürünü gerçekte de görmek için kargo teslimatını beklemeniz gerekmektedir. Bu yüzden bu işlemler oldukça kaliteli ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. MNG Kargo, Aras Kargo ev PTT Kargo ile taşınan paketiniz size en geç iki iş günü sonunda ulaştırılmaktadır. Kargo hareketlerini resmi satış sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçinde Neler Bulunmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

Bilinçli tüketicilerin ürün satın almadan önce içinde bulunan bileşenlere baktığı bilinmektedir. Bu doğru davranış ile siz de satın alacağınız ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sitemizden temin edebileceğiniz bitkisel ürün içinde Aronia ekstresi, vitaminler, antioksidanlar, mineraller bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

Kahvaltıdan önce kullanmanız önerilir. Bir bardak sıcak suyun içine bir şase ürün koyarak 6-7 dakika bekleyip kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.