Amazon Cevizi nedir, Amazon Cevizi nereden alınır hakkında bilgiler ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış yapan adresler internet alış verişlerinde ve e-ticaret sektöründe önem arz etmektedir. Çünkü bir ürün için arama yaptırdığınızda karşınıza onlarca farklı site çıkmaktadır. Bu sitelerin bazılarının kuruluş amaçları da olumsuzdur. Size gösterilen ürün gerçek olmayabilir, görselinden farklı bir teslimat yapılabilir, fiyat için anlaşılanın aksi bir ödeme talep edilebilir, kargo süreci belirsizliklerle dolu olabilir ve nihayetinde kandırılmış olabilirsiniz. Tüm bunları yaşamamanız için sitemiz resmi olarak satış yapmakta orijinal ürün göndermekte fiyatlarda net davranmakta hızlı teslimat sağlamakta ve en nihayetinde sizi ürününüzle buluşturmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi kullanımı pek çok kişi tarafından onaylanan, kullanıcıları için kolay ve pratik uygulamalar sağlayan bir üründür. Bir aylık kullanım öncelikli olarak önemlidir Düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Bu kullanım için günde 3 ve ya 4 adet önerilmektedir. Bir kutuda yaklaşık 15 ya da 20 adet ürün bulunduğu düşünülerek sipariş verilmelidir. Çoklu paket alımlarında ücret daha cazip hale gelmektedir. Kullanım talimatlarını kutu üzerinden de takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi için bugün sipariş verdiğinizde 1 adet ürüne 59 tl, 3 adet ürüne 122 tl ve 6 adet ürüne yalnızca 189 tl ödersiniz. Bu kısa süreliğine devam edecek olan avantajlı paket fiyatlarını kaçırmayınız. Ödeme yapmak için ise önünüze birçok seçenek sunulmuştur. Bunlardan ilki kapıda ödeme yöntemidir. Kapınıza gelen paket için isterseniz nakit para ile isterseniz de kredi kartı ile satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem de online seçeneklerdir. Hesabınızdan havale, EFT yapabilir, yine kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi tam bir lif, protein ve selenyum kaynağıdır. Vegan bir yapıya sahip olan üründe karbonhidrat oranı azdır. Bu formül ve bileşenler tamamen bitkisel içeriklidir. İlave bilgiler hologram etiketli kutu üzerinde yazı ile belirtilmiştir. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Firmaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemizin seçkin şirketlerinden MNG, PTT, Aras Kargo ile paketiniz sorunsuz bir şekilde size teslim edilmektedir. Mutlu günlerde kullanınız.