Akciğer Şurubu Nedir, Akciğer Şurubu Nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

Akciğer Şurubu Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 
Bazen internette dolaşırken bir ürüne rastlarsınız ve merak edersiniz. Ürün nedir, nasıl kullanılır, ne için kullanılır, fiyatları nasıldır ve bunun gibi sorular kafanızı meşgul eder. Akciğer şurubu da tüm dünyada izlenen, araştırılan, öğrenilip kullanılmaya başlanan bir üründür. Kullanıcıların beğenisini kazanan bitkisel içeriği ile bir gıda takviyesidir. Asla bir ilaç olarak düşünülmemelidir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde önerilmez. Bir doktor tarafından da reçeteye yazılmaz. Ürün kullanımı son yıllarda oldukça artmıştır. Sizler de bu ürünü kullanmak, denemek isterseniz sitemizden resmi olarak satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Evet, sitemiz ürünler için resmi olarak satış yapmaktadır. Böylece güvenlik etiketli ürünleri kendi kutu ve ambalajlarıyla alıcılarına göndermektedir. Sizler her an alışverişinizden keyif alın diye her adımda sizlerin yanında olmayı hedeflemektedir. Özellikle müşteri destek hattı ile 7/24 müşterilere hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ve deneyimli, dinamik ve genç ekibimiz özveriyle çalışmaktadır. Tüm bu itinalı çalışma sayesinde yıllardır sizlerden olumlu geri bildirimler almaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Şurup Muhteviyatı ve Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal ürün satın almak herkesin hakkıdır. Bu hakkınızı kullanabileceğiniz adreste yani sitemizde mutlu alışverişler yaparak memnun ayrılırsınız. Hologram etiketi bulunan orijinal kutu üstünde bazı açıklayıcı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler içinde muhteviyat ve bileşenler ile ilgili de açıklamalar yer almaktadır. Ürün tamamen bitkiseldir. Bileşenlerin içinde bitkiler, bitki suları ve bitki özleri mevcuttur. İlave bilgi için ambalajı inceleyiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Adet ve Paket Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugüne özel kampanyalı fiyat listemize göre 1 adet ürün 89 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet ürün ise yalnızca 199 tl ile fiyatlandırılmıştır. Üstelik tüm alımlarda kargo ücretsizdir. Keyifli alış verişler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimatta Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Akciğer şurubu için kaç adet ürüne ihtiyaç duyduğunuzu belirleyiniz ve siparişinizde bunu belirtiniz. Buna göre size özel olarak yapılan paketiniz aynı gün MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile yola çıkacaktır. Teslimat anında kapıda ödeme ile nakit para ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Böylece internet alışverişinin en keyifli halini de yaşayabilirsiniz.